HAKKIMIZDA

proser-site-logo

PROSER AR-GE

Mühendislik altyapısına sahip Proser Arge, bu altyapının sağladığı fayda ile birlikte fikir geliştirme aşamasından, ürünün teslimine kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin kendi yapılarına uygun olarak teşviklerden ve nakit desteklerden maksimum düzeyde faydalanabilmelerine yönelik birçok farklı alanda Ar-Ge danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Proser Arge müşterileriyle iş ortağı olmaktadır ve bunun bilincinde hizmet vermektedir.

Başvuru koşulları ve sağladığı avantajlar açısından değişkenlik gösteren pek çok teşvik mevcut. Bunlar;

TÜBİTAK teşvikleri,

Ekonomi Bakanlığı teşvikleri,

KOSGEB teşvikleri,

Yatırım Teşvikleri,

Serbest Bölge teşvikleri,

Kurumlar Vergisi kanununda yer alan vergi avantajları,

Avrupa Birliği fonları

ve diğer teşvikler altında toplanmaktadır.

RFSİS

RF teknolojileri ve yazılım üreten RFSİS firmasıyla aynı bünye altında bulunan Proser Arge danışmanlık, gerektiğinde firmalara teknoloji ve yazılım desteği de vermektedir.

RFsis, müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunan bir firmadır. Ağırlıklı olarak RF teknolojileri  alanında faaliyet göstermenin yanında kurumlara özel mühendislik hizmetleri de sunmaktadır. RFsis bünyesindeki uzman mühendis kadrosuyla kendi devrelerini dizayn etmekte ve kendi yazılımlarını oluşturmaktadır.

RF teknolojileri üzerinde araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yürütmektedir. Yurt dışından yüksek fiyatlarla alınan ürünler yerine kendi ürettiği ürünleri ve yazılımları kullanmaktadır ve bu sayede kaliteli aynı zamanda ekonomik çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman profesyonel yöneticileri ve nitelikli mühendisleriyle yenilikçi, müşteri odaklı, teknolojik çözümler sunar.

Proser Arge danışmanlığın vizyonu, tecrübesiyle birlikte firmaları mevcut teşviklerden en yüksek oranda faydalandırarak konusunda lider olmaktır.